Velkommen til samling 11. september 2023

Tema for høstens U35-samling er : "Kommunikasjon + teknologi = god rådgivning?"

Vi har gleden av å invitere deg til en ny U35-samling den 11. september på Thon Hotel Oslo Airport! Alle U35-ere er inviterte - både statsautoriserte medlemmer og regnskapsmedarbeidere i medlemsbedrifter. Vi har også lagt samlingen til dagen før konferansen Overskudd slik at dere samtidig kan få med dere høstens store kick-off for bransjen (til en ekstra god pris).

Program

10:00 Oppmøte og bli kjent

11:30-12:30 Lunsj

12:30-16:30 Workshop

16:30 Pause m/ servering

17:00-18:30 Utendørs aktivitet

20:00 Middag og bar

Pris:  Egenandel er på kr. 500 per deltaker. Dette inkluderer lunsj, middag, faglig innhold og aktivitet.

OBS! Hotell og reise må du bestille selv. Vi har holdt av ekstra rom på Thon Hotel Oslo Airport til spesialpriser. Hotellrom kan bestilles her.

Påmeldingsfrist: 21. august. Påmeldingen er bindende.

Påmelding

Sted: Thon Hotel Oslo Airport

Tid: 11. september kl. 10.00

Kan kombineres med konferansen Overskudd

Har du spørsmål til samlingen kan du ta kontakt med Maria Lindberg, maria.lindberg@regnskapnorge.no

Meld deg på her

Kombiner samlingen med Overskudd

I etterkant av U35-samlingen, 12.-13. september, avholdes Norges viktigste regnskapskonferanse, Overskudd, i hotellets kongressavdeling. 

Som deltaker på U35-samlingen får du tilbud om en ekstra god pris på konferansebilletten - hele 35% av ordinærpris. Rabattert pris vil fremkomme på faktura.

Les mer om konferansen her