Til hovedinnhold

Regnskap Norge

Regnskap Norge

«Overskudd = nyttig og sosialt!»

Bjørn Haakon Nilsen
Skrevet av Bjørn Haakon Nilsen
Sist endret 08.09.26
– Overskudd gir oss det vi trenger, mener regnskapsførerne i MPR Regnskap. Foto: Regnskap Norge
– Overskudd gir oss det vi trenger, mener regnskapsførerne i MPR Regnskap. Foto: Regnskap Norge
Slik lyder fra disse ti regnskapsførerne i MPR Regnskap om hvorfor de er med på Overskudd.

I dag startet konferansen som går over to dager på Gardermoen. Hele 800 ansatte i regnskapsbransjen har funnet veien til det årlige høydepunktet i regi av Regnskap Norge. 

Det er tiende gangen Overskudd arrangeres. Regnskapsførerne i MPR Regnskap i Oslo jubler over å være tilbake på konferansen.

God stemning

– Det føles godt å være her igjen. Stemningen er alltid hyggelig og avslappet. For oss er Overskudd = nyttig og sosialt.  Det gir verdifull innsikt fra foredragsholdere utenfor bransjen, men som har fagområder som påvirker oss i regnskapsbransjen og våre kunder, sier Josefin Kolstad og Jostein Øyna i MPR Regnskap.

– Samtidig får vi mulighet til å være sammen på en annen måte enn på kontoret. Det blir sosialt mellom oss, men også i forhold til andre i bransjen vi aldri hadde truffet uten Overskudd, sier Josefin og Jostein.

– Tenker dere å komme tilbake neste år?
– Definitivt!

 

Publisert 08.09.26 kl 14:09.

Teamutvikling og kommunikasjon

Vanskelighetsgrad: Viderekommen
Oppdateringstimer:
Regnskapsfører:
Annet
1 timer
Revisor:
Annet
1 timer

Pris pr. deltaker
Medlem: 950,-
Ansatt i medlemsbedrift: 950,-
Normalpris: 1300,-
eks. mva på nettkurs og på servering på fysiske kurs